Presidentja Osmani takon Gjon Muharremajn: Tek ai pash një pasion (FOTO)

By

Presidentja e vendit Vjosa Osmani, është takuar me artistin shqiptar Gjon Muharremaj, i cili përfaqësoi Zvicrën në Eurosong dhe doli i treti.

Ajo e priti në zyrë këngëtarin dhe tha se me të zhvilloi një bisedë frymëzuese.

Lexoni më poshtë se çfarë shkroi Osmani për takimin me Muharremajn./Prive.al

Artikuj të ngjashëm