Luiz Ejlli dhe Kiara Tito nisin pushimet e para si çift

By

Luiz Ejlli dhe Kiara Tito kanë nisur pushimet e para si çift.

Dyshja e njohur e showbizit kanë udhëtuar drejt Bodrumit të Turqisë, një udhëtim që e fituan gjatë eksperiencës së tyre në Big Brother VIP Albania 2.

Çifti postoi një fotografi në rrjetin social Instagram, me anë të cilës kanë prezantuar një pamje të vendit ku po qëndrojnë.

Kujtojmë që kjo verë ishte mjaft e ngarkuar për Luizin, pasi kishte një sezonë kogja të ngarkuar në koncerte të ndryshme, Kosovë e Shqipëri.

Pushime të mbara! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm