Kanye West përshkruan se si u dashurua me Kim Kardashian

By

Kanye West me të vërtetë është i mirë me fjalët.

 

Kim Kardashian dhe burri i saj kujtojnë ditët e para të marrëdhënies së tyre në këtë klip ekskluziv nga e emisioni True Hollywood, e cila analizon rrugën e jotradicionale të famës në fund kërkon të përgjigjet në pyetjen, “Kush është Kim Kardashian West? ”

Image result for kanye and kim

Anëtarë të ndryshëm të rrethit të brendshëm të Kim do të flasin gjatë gjithë episodit, duke përfshirë Khloe Kardashian, Kourtney Kardashian dhe Scott Disick, ndër të tjerë.

Në klipin e sotëm, ne dëgjojmë nga Kanye, i cili gjatë një interviste jashtëzakonisht të përzemërt në stilin e rrëfimit rikujton se si pati rënë në dashuri me yllin e KUWTK.

Image result for kanye and kim

“Sa herë që isha rreth saj ose e shihja atë, ishte një tërheqje magnetike ndaj kësaj force të energjisë”, kujton artisti, përpara se të vazhdonte ta përshkruaj bashkëshorten e tij si “të mirë”, “të pastër” ” të lumtur, “” të dashur “,” të guximshëme “dhe” të fortë “.

Image result for kanye and kim

Por aq e fortë sa marrëdhënia e tyre është edhe historia e origjinës së saj e cila nuk ishte pa sfida. Kim kujton kritikat që mori burri i saj kur të dy filluan zyrtarisht të takoheshin në vitin 2012, një dekadë pas takimit të tyre të parë.

“Dua të them, të gjithë i thoshin,” Nuk mund të jesh me të. Ajo është një yll televizioni. Ajo do të fundos karrierën tënde “, rrëfen ajo.

Dëgjoni më shumë rreth fillimeve të romancës së Kim dhe Kanye në klipin e plotë më poshtë!

Burimi: Eonline.com

Artikuj të ngjashëm