Lorik Cana ka marrë ftesë nga “Big Brother VIP”?

By

Ish-kapiteni i kombëtares, Lorik Cana po qëndron këto kohë në Shqipëri.

Kjo për arsye se ai është i angazhuar në një nga platformat televizive si imazh dhe analist i sportit.

Por, krahas angazhimeve të tij, ai ka marrë një tjetër propozim.

Ndiqni të plotë materialin e përgatitur në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm