Teuta na njofton me biznesin më të ri

By

Jetesa e shëndetshme vegane duket se ka inspiruar Teuta Krasniqin dhe partnerin e saj Adonis Morinën që të nisin edhe biznese në këtë frymë.

Çifti kanë marrë përfaqësinë e suplementeve natyrale të shëndetshme.

Kjo siç shprehet Teuta është rezultat i një pune “shumë vjeçare të Adonisit”.

Postimi i plotë më poshtë. /Prive.al

View this post on Instagram

Follow @ihealthalkaline “iHealth Alkaline” arriti 🌱🌱🌱 Shumë e lumtur të prezentojmë para jush, punën shumë vjeçare të @adonisihealth 🙏🙏🙏 Po sjellim në tregun tonë, suplementet më të shëndetshme në botë, Wildcrafted, Organic, Bio, Vegan, Hand Made të çertifikuara për kualitet Premium 🥇 Like faqen dhe do të ju mbajmë të informuar për të gjitha llojet e suplementeve. Nuk di as nga t’ja filloj për të treguar të gjitha benefitet shëndetesore qe vijnë nga keto suplemente tërësisht bimore, tërësisht të pasterta te cilat madje as proces makinerie nuk kalojnë. Prandaj edhe jane Alkaline. Poashtu mund ta vizitoni web faqen: www.ihealthalkaline.com

A post shared by Teuta Krasniqi (@teutakrasniqi) on

Artikuj të ngjashëm