Si është të jesh i martuar me një të famshëm? Flasin bashkëshortët e tyre

By

Jashtë famës dhe jetës skenike, të famshmit tonë kanë jetë normale. Janë të martuar, kanë fëmijë, kanë bashkëshortë.

Por si është për bashkëshortët e tyre të jenë të martuar me një personalitet të famshëm?

Shkurte Gashi dhe Albert Limani, Albatrit Muqiqi dhe Egzona Muqiqi, Naim Abazi dhe Mihrije Braha, flasin vetë ata.

Ndiqni të plotë materalian e përgatitur në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm