Pse Vesa Luma dhe Big Basta morën vendim të largohen nga Shqipëria?

By

Artistët shumë të dashur, Vesa Luma dhe Big Basta që janë prindër të një djali me emrin Lian, për disa vite jetojnë në Zelandë të Re.

E ftuar në Prive, Vesa Luma iu përgjigj intervistës “50 pyetje”.

Ndër të tjerash, ajo u thellua edhe në vendimin e çiftit të largoheshin nga Shqipëria.

Ndiqni të plotë intervistën e saj në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm