Lori Kaçka sot ka festë!

By

Sot Lori Kaçka ka festë dhe e gjitha i dedikohet asaj. Këngëtarja po feston ditëlindjen.

Këtë ditë ajo mbushi plot 38 vjet, dhe urimet e shumta nga miq, fansa e kolegë nuk munguan.

Kujtojmë se ajo së fundmi ishte e ftuar në Prive ku na rrëfeu shumë të pathëna për jetën e saj.

Në intervistën më të veçantë të emisionit, ajo ndau “5 datat” e saj më të rëndësishme në jetë.

Ndiqni të plotë intervistën në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm