“Testi i kafes”, Vesa Luma kujton momentin më të sikletshëm të dasmës

By

Rreth gjashtë vjet më parë, Vesa Luma dhe Big Basta i dhanë fund beqarisë duke kurorëzuar lidhjen e tyre me martesë.

Ceremonia e martesës u bë në Sarandë, dhe së fundmi këngëtarja ka publikuar një moment nga dita e saj e dasmës.

Në një video që i kishte dërguar motra e saj, ajo kujton momentin kur kishte bërë “testin e kafes”, dhe shihej nëna e saj që po e shikonte me plot admirim dhe gëzim.

“2 ore para marteses -prova e kafes😂 Sapo mora befasi nje dhurate te cmuar nga motra @dealuma e cila kishte ruajtur ne arkiven e saj cdo moment backstage te dasmes..🙈 kjo video ishte epike.. testi i kafes ne shtepi pak ore para marteses,stresi ne fytyren time dhe e lumturia ne fytyren e nanes 😂🙈 Perqafime per krejt nuset e ketij viti❤️ -eshte shume mire ma besoni😂😜❤️”, shkruan këngëtarja në postimin që ka ndarë. /Prive.al

View this post on Instagram

A post shared by Vesa Luma (@vesaluma)

Artikuj të ngjashëm