Publikohet pa paralajmërim kënga e re e Florit me Brunon “Ja ke bo vetes” (VIDEO)

By

Është publikuar kënga më e re e Flori Mumajesit në bashkëpunim me Brunon.

Kënga në versionin audio quhet “Ja ke bo vetes”.

Para se të lëshohej në youtube, Bruno hyri në Instagram për të treguar se për shkak të kërkesave të mëdha, projekti publikohet sot edhe pse mendohej të dilte me videoklip.

Dëgjojeni më poshtë dhe na thoni si po ju duket./Prive.al

Artikuj të ngjashëm