Loredana i dedikon një tatuazh bashkëpunëtorit të saj në muzikë

By

Loredana është një nga emrat më të suksesshëm të muzikës bashkëkohore. Por gjithë këtë sukses ajo nuk do e arrinte pa njerëz të tjerë afër saj.

Loredana ka bërë një tatuazh të ri dhe kësaj radhe ka vendosur t’ua dedikojë një shkrim atij që rri mbrapa cdo suksesi të saj në muzikë – Macloud.

“Macloud tani në krahun tim”, shkroi ajo në postimin që na prezantoi tatuazhin e ri. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm