Çka thotë reperi me origjinë shqiptare për Ledrin ?!

By

Me projektin e sapo publikuar ‘Kings’ reperi Ledri Vula vodhi zemrat e shumë prej publikut.

Por, paralelisht edhe kolegët e reperit shprehën të shumtë në numër komplimentet për këtë projekt.

Ndër më të veçantit pa dyshim ishte shkrimi i reperit G4SHI që në një foto bashkë me Ledrin është shprehur: ‘Unë zakonisht nuk dëgjoj muzikë shqipe por ky djalë është i preferuari im nga të gjithë ata’.

Një intervistë e zgjeruar e Ledrit për promovimin e ‘Kings’ në shesh dhe jo vetëm ju pret për pak minuta në Prive.

 

Artikuj të ngjashëm