Kunata mblidhuni këtu sepse Engjëllusha sapo lansoi një këngë për ju

By

Engjëllusha Salihu ka lansuar një këngë të re që do i shtohet listës së këngëve për ahengjet tuaja.

Kënga e re titullohet “Kunatat” dhe është realizuar me videoklip.

Ndiqni të plotë në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm