Loredana fiton çmim në MTV EMA – e pranishme edhe Dua Lipa (FOTO)

By

Sukseset e Loredanës nuk po ndalen!

Reperja e famshme në trojet gjermano-folëse, fitoi çmim në MTV EMA 2019 të mbajtur në Seville të Spanjës.

Ajo ishte e nominuar në kategorinë e “Best Swiss Act” në të cilën edhe fitoi.

Në këtë ngjarje të madhe do të jetë e pranishme edhe Dua Lipa dhe shumë artistë të tjerë me famë në botë.

Këtë e ka bërë të ditur vet ajo përmes një postimi në llogarinë e saj në Instagram duke shkruar: “Dita e EMA’s. Shihemi sonte. Shumë e emocionuar për këtë”.

Urime Loredanës./Prive.al

Artikuj të ngjashëm