DO AND DON’T: NORA ISTREFI VS. DHURATA AHMETAJ

By

Çdo të mërkure Prive.al prezanton dy kombinime të këngëtarëve tanë të cilët kanë detaje të përbashkëta.

Këtë radhë Dhurata Ahmetaj dhe Nora Istrefi kanë të njëjtat pantollona të shkurtëra në videoklipet e tyre.

Por nëse i analizojmë mirë skenat dhe përdorimin e veshjeve atëherë pozitivisht lakohet emri i Nora Istrefit e cila në një skenë më të errët ka përdorur këto pantollona me një xhaketë.

E ndërsa me ngjyra të ndezura është shfaqur Ahmetaj në një skenë që ndoshta do i përshtatej një veshje tjetër.

Por këto nuk janë të vetmet edhe prezantuese e këngëtare tjera kanë të njëjtat pantollona por që në këtë rast të dyjat i kanë përdorur në videoklipe./Prive.al

Artikuj të ngjashëm