Kjo është dëshira e prindërve të Rita Orës

By

Prindërit e këngëtares shumë të famshme në botë Rita Orës, kanë shprehur dëshirat e tyre për vitin 2019.

Ka qenë Vera ajo e cila hyri në Instagram për të postuar një fotografi krah bashkëshortit të saj Besnikut.

“Dëshirat e mia për Vitin e Ri:

Familja dhe miqtë e mi të jenë të lumtur dhe të shëndetshëm.

Asnjë dramë, më pak stres dhe paqe!”, ka shkruar Vera.

Në anën tjetër, Rita po shijon ca ditë pushimi me miqtë në Maldive./Prive.al

Artikuj të ngjashëm