Lluni publikon edhe një bashkëpunim (VIDEO)

By

Pas bashkëpunimit me Art Abazin, Lluni publikoi një tjetër këngë dhe sërish në duet.

Kësaj radhe, reperi u bë bashkë me Semiautomatik për këngën “Dope Man”.

Projekti është pa videoklip dhe ju mund ta dëgjoni në videon e mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm