A e dëgjuat këngën e re të Rita Orës? (VIDEO)

By

Është publikuar edhe një këngë e re e Rita Orës.

Këngëtarja lëshoi të premten ‘Velvet Rope’ në versionin audio.

Kjo këngë është pjesë e albumit të saj të ri ‘Phoenix’ i cili pritet të dalë më 23 nëntor.

Albumi poashtu përfshin këngët si “Let You Love Me”, “Lonely Together”, “Your Song”, “Girls” dhe “Anywhere”.

Rita performoi me këngën “Let You Love Me” në People Choice Awards 2018./Prive.al

Artikuj të ngjashëm