Djali i vogël i Medës feston ditëlindjen, Lulja e uron në mënyrë të veçantë (FOTO)

By

Sot feston ditëlindjen, djali i vogël i këngëtarit Meda.

Këtë e ka bërë të ditur bashkëshortja e tij, e cila e postoi një fotografi në Instagram.

“Happy Birthday 💎⭐️ mamit, te rujt i lumi Allah ne gjdo hap te jetes, qofsh i lumtur gjat gjith jetes tende”, ka shkruar ajo.

Në foto shihet e gjithë familja dhe për të gjithë ata që nuk e kanë ditur, Meda është baba i katër fëmijëve.

Dhe nëse ju ka humbur, këngëtari iu përgjigj 25 pyetjeve të Prive, të shtunën që kaloi, duke treguar shumë gjëra rreth vetes./Prive.al  

Artikuj të ngjashëm