Fundjava e Loredanës s’do mund të ishte më e bukur se kaq

By

Ditët që lamë pas ajo ishte e fokusuar tërësisht në përgatitjen e projektit të ri muzikor.

Siç bëmë të ditur, Loredana për videoklipin e radhës i ka besuar Sellmës dhe Kacit të cilët i ka marrë me vete në Zvicër.

View this post on Instagram

A post shared by Prive.al (@prive.al)

Por, fundjava nuk është për askënd tjetër përpos vajzës!

Përmes rrjeteve sociale, Loredana ka treguar momente me Hanën teksa shijon ditët me diell në oborr.

View this post on Instagram

A post shared by Loredana (@loredana)

Kujtojmë se Prive përmes rubrikës “E vërtetë, e pavërtetë” mbrëmjen e djeshme bëri të ditur se ndryshe nga dyshimet dhe pritjet shkaku i postimeve në rrjete sociale, Loredana nuk është shtatzënë për herë të dytë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm