Lansohet sot, Diona Fona paralajmëron këngën “Veç fjalë”

By

As këngëtarja Diona Fona nuk po rri e qetë këtë verë!

Këngëtarja e re, ka paralajmëruar lansimin e këngës së saj e cila publikohet këtë të premte.

Fona e cila jeton në mes Kosovës dhe Anglisë, ka shkruar në llogarinë e saj në Instagram se kënga e saj do të quhet “Veç fjalë”, ndërsa e ka dhënë edhe orën e publikimit të saj.

Zakonisht tekstet e këngëve të saja i janë deidkuar dashurisë e ndarjes, ndërsa bazuar në formulimin e titullit duket se edhe ky projekt do të ketë të bëjë me dashuri. /Prive.al

View this post on Instagram

🌹🖤

A post shared by Diona Fona (@dionafona) on

 

Artikuj të ngjashëm