Linjat bombastike të Elvana Gjatës (VIDEO)

By

Mbrëmë, dizajneri Valdrin Sahiti shpalosi koleksionin e ri të veshjeve të brendit të tij.

Në eventin e organizuar në një prej hoteleve në periferi të kryeqytetit, normalisht se nuk kishte se si të mungonte Elvana Gjata.

Këngëtarja dhe dizajneri së bashku si ekip, tash e disa kohë dijnë të sjellin mrekulli kur bie fjala për modën dhe veshjet.

Setet fotografike lënë secilin gojëhapur për stilin, kombinimet dhe bukurinë që rrezaton këngëtarja.

E ajo nuk zhgënjeu as mbrëmë ku në ‘fashion show’ të Valdrin Sahitit kishte zgjedhur për të veshur një fustan të zi nën brendin VS.

Në videon e postuar në rrjete sociale, Elvana shfaq hiret e saj trupore që dorën në zemër, mahnisin jo vetëm meshkujt por edhe femrat që do donin një trup #siElvana. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm