Nesër vjen ‘Kapi lekt’ nga 2Ton dhe Vig Poppa

By

Disa javë më parë, Prive.al ishte e para që ju njoftoi për duetin mes 2Ton dhe Vig Poppa.

Duket se momenti i publikimit të ‘Kapi lekt’ ka ardhur pasi 2Ton ka bërë të ditur përmes rrjetit social Instagram se kënga do të publikohet nesër.

Njoftimin e ka shoqëruar me pamje nga videoklipi që është realizuar nga produksioni Imagine.

Mbetet të shihet në pak orë se çfarë kanë rezervuar reperët për fansat e tyre që po e presin projektin me padurim. /Prive.al/

 

Artikuj të ngjashëm