Columbiana e Taynas “diss”? (VIDEO)

By

Është kënga e saj e parë dhe ishte sensacioni i këtij sezoni. Reperja Tyna në bashkëpunim me Don Phenom, sollën “Columbianan”, një këngë që për pak kohë mori mbi shtatë milionë klikime në Youtube.

Si protagoniste e intervistës “60 sekonda” në Prive, Tyna ka treguar nëse kënga Columbiana është diss, pasi që raportimet në media kanë qenë të tilla, që kjo këngë është një diss për reperet e tjera.

“Jo nuk është diss”,  ka thënë Tyna, gjatë intervistës më të shkurtë për Prive. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm