E mbajti fshehtë deri në fund, Fifi pjesë e “Big Brother VIP”

By

Fifi është një nga emrat që nuk është përfolur sa i përket pjesëmarrjes në “Big Brother VIP” por që mesa duket do jetë pjesë.

Lajmin e kanë konfirmuar burime të Prive.al dhe mediave në Shqipëri.

View this post on Instagram

A post shared by FIFI (@fifi.official.fr)

Se Fifi do jetë pjesë e formatit, lihet të kuptohet nga postimet e fundit të saj.

Ajo është shfaqur në një hotel, pa treguar se në cilin teksa fotot i ka fshirë më pas.

Kjo është një procedurë rutinore për të gjithë konkurentët që 24 deri në 48 orë para nisjes së aventurës izolohen për t’iu nënshtruar kontrolleve mjekësore dhe përgatitjes paraprake. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm