CILËVE REPERË BOTËRORË ‘I VODHI’ EMRIN PËR KËNGËN E RE, NOIZY?!

By

Rep artisti Noizy ka pak ditë që ka publikuar videoklipin e tij më të ri. Kënga është titulluar ‘Big Body Benzo’.

Mirëpo mesa duket nuk është ide e artistit emri për këtë projekt pasiqë dikush tjetër i ka paraprirë.

Kidd Kidd , 50 Cent dhe Lloyd Banks në nëntor të vitit të shkruar sollën bashkëpunimin e tyre ’Big Body Benz’.

E përpos titullit e zhanrit të dy projektet nuk kanë asgjë tjetër të përbashkët, pasi kanë ritme të ndryshme./Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm