Premierë: Publikohet “Hallall e ke” nga Dj Dagz, Dj Pm dhe Lindoni!

By

Para disa javësh iu informuam se dyshja e DJ Dagz dhe PM janë duke përgatitur një tjetër bashkëpunim pas atij me Genc Prelvukaj.

Lindoni ishte i përzgjedhuri i tyre për këtë produksion muzikor që mban titullin “Hallall e ke” i punuar në studion e Cricket-it.

Në anën tjetër, videoklipi është finalizuar nga XL FILMS. Puna për të ka mbaruar dhe tashmë është e disponueshme në YouTube.

Se a do të ketë suksesin e këngës paraprake, do e kuptojmë në ditët vijuese./Prive.al

Artikuj të ngjashëm