Noizy dhe Tayna në bashkëpunim?

By

Tash e disa ditë, rrjetet sociale po vlojnë nga hipoteza për një bashkëpunim të mundshëm mes reperëve, Noizy dhe Tayna.

E vërtetë apo jo?

Ua zbulon materiali i përgatitur në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm