Liberta Spahiu pati një problem gjatë pushimeve dhe të gjitha vajzat e kuptojnë fare mirë

By

Një nga gëzimet më të mëdha është të bëjmë rrobat gati, të zgjedhim me kujdes të veçantë rrobabanjot dhe të nisemi për pushime.

Në të gjithë entuziazmin e pushimeve nganjëherë na del nga mendja se dielli di të jetë i pamëshirshëm sidomos në lëkurën të pa trajtuar me krem kundër diellit.

Njëjtë ndodhi edhe me moderatoren gjatë pushimeve të saj në Meksikë. Gjatë një vlogu që ajo përgatiti sa ishte atje, na tregoi me plot humor edhe skuqjet e diellit.

Çështja tjetër është se, kur ndërrojmë bikinit dhe zgjedhin një model tjetër, skuqjet akoma më shumë bien në sy dhe na e bëjnë gati se të pamundur të shkrepim fotografi të bukura. Dhe ky është një problem!

Por si ia bëri Liberta? Ndiqni të plotë vlogun e përgatitur në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm