Flet një DJ i famshëm: Këngën e kujt s’e luan kurrë në klube nate?

By

DJ i famshëm kosovar i njohur me nofkën Dagz, këtë javë ka qenë protagonist i intervistës “60-të Sekonda” në Prive.

Ai ka folur për muzikën e tij, dhe dashurinë ndërsa i pyetur nga gazetari Artan Telaku se këngën e kujt nuk e lëshon asnjëherë në klube nate ku bën muzikë.

“Këngët e plot artistëve s’do i kisha lëshuar”, ka thene Dagz.

Intervistën e plotë mund ta ndiqni në linkun më poshtë.

Artikuj të ngjashëm