Sot do jetë një “aventurë” me këngën e re të Ronela Hajatit

By

Në fund të muajit të kaluar, Ronela njoftoi të gjithë fansat e saj se publikimi i këngës së re është shtyrë për disa arsye. Njëra nga ato ishte se këngëtarja nuk qe prezente në Shqipëri dhe se jo gjithçka ishte realizuar sipas dëshirës së saj.

Bëhet fjalë për këngën “Aventura”, të cilën fansat e saj po e prisnin me padurim.

Mirëpo, ka ardhur moment i lansimit të këngës. “Aventura” vjen sot në ora 18:00.

Numërimi mbrapsht ka filluar! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm