Leze Qena po feston sot ditëlindjen

By

Aktorja shumë e dashur e popullit tonë Leze Qena sot po feston ditëlindjen.

Në këtë datë të veçantë që e kemi çdo 4 vite Qena po mbush plot 85 vjet.

Xheraldina Vula ishte kujdesur që këtë ditë, aktorja të merrte  trajtimin më të këndshëm, ushqim tortë dhe shampanjë.

 

Artikuj të ngjashëm