Nuk pritej, reperi i njohur ndryshon emrin

By

Nuk ka pasur asnjë paralajmërim nga ana e tij…

Kanye West po ndryshon emrin e tij!

Reperi 41-vjeçar njoftoi përmes Twitterit se ai dëshiron të njihet thjesht si YE.

‘Qenia e njohur zyrtarisht si Kanye West. Unë jam YE’, shkroi ai.

Kanye po përgatitet për performancën e tij në Saturday Nigh Live gjatë mbrëmjes së sontme dhe gjithashtu lirimin e albumit të tij të ri me titull ‘Yandhi’ i cili do të dalë sot.

Artikuj të ngjashëm