Kur Tara befasohet nga Afrona (VIDEO)

By

Se Afrona dhe Tara gëzojnë një raport të shkëlqyer, kjo është një gjë që e kemi kuptuar me kohë. Mes vajzave ekziston një raport shumë i afërt të cilin do e kishte lakmi secili.

Image result for tara dhe afrona

Por, duket se Afrona i di edhe dëshirat dhe kërkesat e Tarës.

Një moment kur një prej dëshirave i plotësohet Tarës nga Afrona është zbuluar nga Blero përmes rrjeteve sociale.

Ai ka ndarë reagimin e vajzës së tij me të marrë nga Afrona si dhuratë një prej kapelave që e kishte të preferuar.

Video e mëposhtme i thotë të tëra. /Prive.al

 

View this post on Instagram

 

@afronadika duket se e di saktësisht cila është dhurata e duhur për Tarën 😍

A post shared by Prive.al (@prive.al) on

Artikuj të ngjashëm