Eliza Hoxha e “çau” këngën në RTSH, por edhe pamja e saj është më seksi se kurrë

By

Me një këngë të bukur, baladë dashurie, Eliza Hoxha u rikthye në muzikën shqiptare pas ca kohe.

Këngëtarja e ka ruajtur rikthimin e saj ekskluzivisht për festivalin e këngës në Radiotelevizionin Shqiptar, dhe aty po konkurron për vendin e parë i cili do e dërgonte më pas në festivalin Europian të këngës në vitin 2019.

Hoxha ka interpretuar dy net në këtë festival, ndërsa mbrëmja e dytë e ka sjellë atë në skenë në një pamje tejet seksi këngëtaren, e cila ka zgjedhur një fustan festiv që ta vishte, ndërsa Eliza nga ne ke një porosi, mos e hiq ngjyrën e kuqe nga flokët.

E interpretimin live të Eliza Hoxhës në skenën e RTSH, mund ta ndiqni më poshtë:

Artikuj të ngjashëm