“Lëre të dashurën për mua” – Era Istrefi është e mërzitur dhe ka kërkesa!

By

Me xhaketën e saj nga Versace që kushton më shumë se 2000 euro, ajo ka pozuar për një fotografi ku duket tejet atraktive.

Me ngjyrën e re të flokëve dhe me getat e shkurtra të cilat këtë vit duket se do jenë shumë trendy meqë edhe motrat Kardashian s’po i heqin nga trupi, këngëtarja Era Istrefi ka publikuar një fotografi nga Shtetet e Bashkuara me një përshkrim shumë interesant.

“Lëre të dashurën tënde, jam e mërzitur”, ka shkruar ajo, duke tërhequr vëmendje jo vetëm me pamje por edhe me përshkrimin, i cili është marrë nga kënga e re e këngëtares së famshme amerikane Ariana Grande.

T’ia ketë dedikuar vallë dikujt?

View this post on Instagram

Breakup with ur girlfriend Im bored

A post shared by Era Istrefi (@eraistrefi) on

Artikuj të ngjashëm