Mozzik dhe Loredana edhe njëherë në bashkëpunim, kësaj here si një tjetër çift i famshëm!

By

E nisën me Bonnie & CLyde dhe e vazhduan si Romeo dhe Juliet…

Dyshja e famshme shqiptare, Mozzik dhe partnerja e tij Loredana Zefi, i portretizuan disa nga çiftet më të njohura të botës në këngët e tyre.

Prive ka zbuluar se çifti do të sjellë një tjetër këngë, ku në fokus do të jetë një tjetër çift i famshëm i botës.

Ata të dy i kanë zgjedhur personazhet e reja, ndërsa kënga nuk ka një datë lansimi…

Artikuj të ngjashëm