Kallashi tregon a ka operacione plastike (VIDEO)

By

Në rubrikën “Kutia e pyetjeve” së fundmi në Prive, Kallashi ka treguar a ka operacione plastike.

Përveç kësaj, ajo ka treguar pse është larguar nga vallëzimi, pse nuk po poston më fotografi nudo dhe foli edhe për pjesën e seksit.

Të gjitha përgjigjet i kuptoni në videon më poshtë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm