Ledri Vula vjen me 50 pyetje në shesh!

By

Reperi Ledri Vula ishte protagonisti i dytë i rubrikës më të re të emisionit Prive.

’50 pyetje’ që si risi mori vëmendjen e publikut e solli reperin në një tjetër dimension.

Brenda rreth dhjetë minutave, Ledri shpalosi shumë detaje nga jeta e tij teksa me thjeshtësinë dhe lirshmërinë në komunikim me fansat, reperi më i pëlqyer shqiptar dha definitivisht një shembull për t’u ndjekur.

Detajet ua sjell videoja e mëposhtme. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm