Kjo është e vërteta e raportit mes Shyhretes dhe Mahmutit

By

Ishim mësuar ndër vite t’i shohim vazhdimisht bashkë në projekte të reja.

Por distancimi tash e një kohë në skenën muzikore shqiptare nuk kemi parë një projekt të ri nga Mahmut Ferati dhe Shyhrete Behluli.

Kjo ka mjaftuar që në media të shkruhet vazhdimisht mbi një krisje të raporteve artistike mes dy këngëtarëve të muzikës popullore.

Por cila është e vërteta?!

Për të parën herë në Prive, dyshja ndarazi shpalosin të vërtetën e raporteve me njëri-tjetrin.

Detajet ua sjell videoja e mëposhtme.

Artikuj të ngjashëm