Kush është ‘bomba’ që Ledri dhe Majk e kanë zgjedhur për klip?

By

Më në fund, Ledri Vula dhe Majk do të publikojnë këngën e tyre të përbashkët.

Pas shtyerjeve të vazhdueshme shkaku i pandemisë, dueti i djemve do e sheh dritën e publikimit, me datë 9 të këtij muaji.

Lajmin e kanë konfirmuar përmes rrjeteve sociale dy artistët me ç’rast kanë ndarë edhe pamje nga videoklipi.

View this post on Instagram

A post shared by Ledri Vula (@ledrivula)

Siç ndodh zakonisht, për protagonist është një modele. Por kë kanë zgjedhur djemtë?

Ndryshe nga hera e fundit kur Ledri u kthye me Morenën, kësaj radhe është një emër më pak i njohur.

Vajza seksi Ivana Xhelili është e përzgjedhura për videoklip.

Ajo është modele dhe ka hyrë në top 5-she të Miss Europe Continental 2020. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm