Si asnjëherë tjetër, Geti lë pa fjalë: ‘Mezi pres të…’

By

Si ‘Ma i madhi në ven’ me një portret serioz, Getoar Selimi nuk ka shfaqur shpesh anën e tij të butë dhe romantike.

Por duket që pamja e Marinës mbrëmjen që lamë pas, e veshur në vello të bardhë ka bërë që lideri i Babastars të lë pa fjalë me dedikimin e bërë.

Më i ‘sheqerosur’ se asnjëherë tjetër, ai ka postuar fotografinë e Marinës nën mbishkrimin:

‘Ne mes endrres dhe realitetit nuk ka asnje ndryshim, sepse ti di te besh realitet gjithcka qe kam enderruar .. @marina_vjollca po e pres me padurim diten kur te te shoh nuse’

Duke u nisur nga fakti që kjo ditë pritet të mos jetë e largët, Getit i ka mbetur edhe pak të jetë i durueshëm. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm