Ledri, Mc Kresha dhe Lyrical Son po sjellin këngë bashkë

By

Tre emra të mëdhenj të muzikës shqiptare janë bërë bashkë për një projekt të ri.

Ledri Vula, Mc Kresha dhe Lyrical Son së shpejti do të sjellin një këngë të re. Lajmi është bërë i ditur përmes rrjeteve sociale, saktësisht në Instagram.

Profili i njohur Hip Hop Shqip, shkruan se treshja së shpejti sjellin hitin.

Akoma nuk ka datë të caktuar mirëpo sipas të postimeve të fundit të Ledrit, klipi veç është xhiruar./Prive.al

https://www.instagram.com/p/BsZJuKEhXn5/

Artikuj të ngjashëm