Yll Limani ia uron vetes ditëlindjen në mënyrë të veçantë (VIDEO)

By

Sot feston ditëlindjen, njëri nga artistët më të pëlqyer shqiptar.

Bëhet fjalë për Yll Limanin – këngëtarin e baladave të bukura…

Ndërsa ai njoftoi ditëlindjen e tij në Instagram, vëmendjen mori videoja të cilën e postoi gjatë kohës kur ishte fëmijë.

“ I urrej ditelindjet, por i du njerezit qe e rrethoj veten me ta cdo dite, e qe m’japin dashuri, lumturi edhe kujtime te mira. Yllit te vogel ne video s’ju kish besu qe ni dite ka me jetu andrren e tij, e qe njerezit kane me e dasht e perkrah sic beni ju”, ka shkruar ai.

Videoja u pa shumë herë deri në këto momente dhe mori urime nga më të ndryshmet.

Gëzuar ditëlindjen YLL./Prive.al

Artikuj të ngjashëm