Tuna dhe Genta Ismajli takohen në Zvicër

By

Genta Ismajli sot po feston ditëlindjen dhe mori urime të panumërta nga miq, kolegë dhe fansa.

Ajo po qëndron tani në Zvicër me partnerin e saj dhe dy fëmijët e saj të porsalindur.

Si një befasi e këndshme erdhi edhe takimi me Tunën e cila po qëndorn për pushime në Zvicër.

Për të shënuar rastin dy gratë shkrepën edhe një foto për rrjete sociale. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm