Capital T dhe 2po2 urojnë Bajramin nga plazhi (FOTO)

By

Daj e nip e kanë uruar festën e Kurban Bajramit nga plazhi.

2po2 e Capital T edhe pse jo në të njëjtin vend, kanë postuar fotografi nga bregdeti për t’i uruar të gjithë besimtarët  e fesë myslimane.

‘Urime Kurban Bajrami , ju uroj shendet e gjitha t’mirat ju e familjes tuaj ?? Me Respekt T.A’, shkroi Capo.

Ndërkaq 2po2 tha: ‘Me Fat Bajrami ❤️ Prej Plazhës Ksaj Here’.

Të dy artistët kanë qenë të angazhuar shumë gjatë kësaj vere dhe sigurisht se merituan pak pushim./Prive.al

https://www.instagram.com/p/BmuxviMhOJa/?hl=en&taken-by=truekapo

View this post on Instagram

Me Fat Bajrami ❤️ Prej Plazhës Ksaj Here 😳🙏

A post shared by 2po2 (@besnik2po2) on

Artikuj të ngjashëm