Ledri befason fansin e tij dhe kjo video është përplot dashuri

By

Një djalë nga Prishtina me emrin Andi, është një fans i zjarrtë i reperit Ledri Vula.

Dhe dëshira e tij për ta takuar është realizuar mbrëmë, derisa reperi po ndiqte një ndeshje basketbolli në kryeqytet.

Fansi i Ledrit është i palëvizshëm dhe mund të funskionojë vetëm në karrocë, ndërsa reperi mbrëmë ka qëndruar krah tij gjatë tërë ndeshjes.

A nuk është një gjest i mrekullueshëm nga reperi dhe nejrëzit që e bënë të mundshëm takimin?

Artikuj të ngjashëm