CILA KOLEGE PO I PREK BARKUN FJOLLA MORINËS?!

By

Pas materialit që publikoi Prive për konfirmimin e shtatëzënisë së Fjolla Morinës, këngëtarja nuk po e fsheh më këtë fakt.

Madje publikon fotografi gjatë gjithë kohës e në shumë nga to kolegët po i prekin barkun që po e mban një fëmijë.

Këtë herë ajo është ledhatuar nga kolegja e saj Anjeza Branka dhe fotografi që i ka realizuar fotografitë e fundit Morinës./Prive.al

fjolla

Artikuj të ngjashëm