Si e ndihmoi Taylor Swift Selena Gomez të marrë veten nga ndarja me Justin Bieber

By

Përmes ulje-ngritjeve në jetën e Selena Gomezit, një shoqe e famshme ka qëndruar pranë saj për ta mbështetur. Gomez është rikthyer në skenën muzikore me dy këngë të reja që flasin për marrëdhënien e saj me Justin Bieber dhe ajo ka miken e saj Taylor Swift për të falënderuar, që e ndihmoi të tejkalonte dramat dhe zemrën e thyer nga ajo lidhje.

Image result for selena gomez taylor swift

Gomez publikoi dy këngë të reja këtë javë, “Lose You to Love Me” dhe “Look at Her Now” dhe fansat ishin të shpejtë për të deshifruar tekstet, të cilat duket se kanë të bëjnë me ish-in e saj, Justin Bieber.

Swift e quajti këngën si “gjëja më e mirë që ajo është bërë ndonjëherë”, duke e ndarë: “Ajo erdh dhe më lëshoi videon. Jam shumë krenare për të. Ajo ka kaluar kaq shumë të cilat i kam parë edhe unë, dhe unë jam aq krenar për të. Unë jam e bindur 100 përqind kjo është gjëja më e mirë që ajo është bërë deri më tani. ”

Image result for selena gomez taylor swift

Swift gjithashtu theksoi: “Gjërat që ajo tejkaloi, situatat mbi të cilat u ngrit, ka kaluar një kohë e gjatë që ne jemi mike dhe ajo është më e mira. Ajo është thjesht më e mira. Jam vërtet e entuziazmuar, sepse kur dikush ka pasur përvojë të madhe në jetë, ka pasur gjëra të vështira me të cilat ata janë dashur të kalojnë dhe ata mund ta përpunojnë atë dhe të bëjnë art që do të ndihmojë njerëzit e tjerë, kjo është ajo lloj kënge. Unë kam mbetu pa fjalë.”

Kur Gomez dëgjoi këtë intervistë, ajo ishte emocionuar, duke shprehur kështu: “Taylor ka qenë një mike e mahnitshme. Sigurisht. Ajo ishte e irrituar kur isha e irrituar; ajo ishte e trishtuar kur isha e trishtuar. Por më shumë se gjithçka, miqtë e mi qëndruan pranë meje. Unë mendoj se ata më panë dukshëm në aq shumë dhimbje. Dhe ata nuk e donin atë për mua por ata kurrë nuk pushuan së dashuri mua. ”

Duke folur për thyerjen e zemrës nga ndarja, Gomez shprehu: «Ishte e tmerrshme. Po, ishte shumë e tmerrshme. Dhe kjo është në rregull. Unë mendoj se kam përjetuar vite të tëra, kështu që nuk isha zënë në befasi, por thjesht u lodha ”.

Ajo shtoi: “Zemra ime ishte po aq e lodhur dhe mendoj se duke e lejuar veten të them këtë ishte e rëndësishme për mua.”

Image result for selena gomez taylor swift

Artikuj të ngjashëm