Dua Lipën e kaplon nostalgjia, ja çfarë i kishte munguar! (FOTO)

By

Bashkë me punën e angazhimet e mëdha, vijnë sukseset e edhe fama, por rrugës gjithmonë do lësh copëza të vetes pas.

Duke mos qenë shpesh në shtëpinë ku je rritur e larg familjes, të bën të ndjesh mall dhe nostalgji për gjërat që janë të tuat, e të cilat je mësuar t’i kesh afër.

Kjo ndodhi edhe me këngëtaren Dua Lipa, e cila ndjen mall të madh për shtëpinë dhe këtë e ka thënë përmes një shkrimi në Instagram, ku thotë se i ka munguar edhe kopshti i saj.

“Më mungon shtrati im. Më mungon Divani im, kuzhina, dera, bimët, frigoriferi, dushi, kopshti.  Ç’kemi Londër? Jam në shtëpi”! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm